در باب یک پروژه:هتل سیمرغ داران اصفهان

هتل سه ستاره سیمرغ واقع در شهر داران اصفهان واقع شده است و همچنین در دامنه کوه های زاگرس در شهر کوهستانی ” داران ” با طبیعتی بکر و آب و هوایی متفاوت در سال ۱۳۸۴ بنا شده است،و جهت ارتقا کیفیت خدمات در سال ۱۳۹۴ بازسازی انجام داده است،جاذبه های دیدنی نزدیک به هتل شامل سرچشمه افوس، دریاچه قایقرانی مصنوعی، آبشار سیاه دره و امامزاده شهر دامنه می باشد. فاصله هتل تا مرکز شهر تقریبا ۲ کیلومتر می باشد،این هتل اقامتگاهی بسیار مناسب در کلیه فصول سال علی الخصوص تابستان می باشد، شما میتوانید اقامتی دلنشین به همراه بازدید از زیبایی های شهر داران مانندپیست اسکی فریدون شهر، آبشار پشندگان و شاهان کوه سفری خاطره انگیز و فراموش نشدنی را برای شما رقم خواهد زد.

مدیرعامل هتل سیمرغ برای بازسازی و همچنین دیوار گابیونی فضای بیرونی هتل برای جداسازی فضای خیابان از محوطه هتل از دیوارهای گایبونی یا تورسنگی استفاده کرده است.متراژ زمین ۲۰۰۰ متر و شرکت سنگتوری در این پروژه ۱۵۰ متر گابیون به ارتفاع ۳ متر تولید و نصب کرده است،و همچنین از سنگ های رودخانه ای برای دکوراسیون توری سنگ استفاده شده است.

 

دیوار گابیونی

تیم سنگتوری در راستای اجرای این پروژه با دو مشکل بزرگ روبرو بود

  • سازه
  • معماری

در بحث سازه امکان برخورد اتومیبل ها با این سازه بود به دلیل اینکه دیوارهای دکوراتیو تورسنگی ضخامت کمی دارند(حدود ۱۷ سانت) که ممکن است در برابر برخی از خودروها مقاومت کافی نداشه باشند بنابراین از سازه IPE 14 به عنوان ستون نگهدارنده گابیون در این سازه استفاده شد.

گابیون

مورد دوم معماری میباشد که با توجه به شیب زیاد زمین که حدود ۲/۵ متر از محل شروع تا پایان گابیون ها بود و حساسیت تیم ما (سنگتوری) در خصوص اینکه لیه لوله های افقی در یک راستا از ابتدا تا انتها باشند موضوع اندازه برداری نقشه و تولید را دشوارتر کرد.

دیوار سنگتوری

اما در نهایت با تلاش گروه همانطور که در عکس ها قابل مشاهده میاشد پروژه به بترین شکل تحویل کارفرما گردید.

هتل سیمرغ داران اصفهان

نظر شما چیست؟ نظر خودتون را با ما در دیدگاه به اشتراک بگذارید؟
هم اینکه میتونید با مشاوران شرکت سنگتوری (۸۸۸۸۱۸۹۱-۰۲۱) تماس بگیرید تا اصولی و حرفه ای راهنماییتون کنن.

 

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه