استفاده از گابیون دکوراتیو در طراحی خانه

تلاش های همیشگی ما در زمینه ی نوآوری و یافتن راه حل های عالی و به صرفه ی اقتصادی است. این بدان معنی است که ما سعی داریم تا ایده های بسیاری برای محصولات جدید داشته باشیم. همچنین تیم سنگتوری با تخصص و دقت فنی بالا در طراحی فضای عمومی و محیط های باز در تلاشند تا رضایت مشتریان را که از هر چیز دیگری مهم تر است، بدست آورند.

فلاورباکس سنگتوریفلاور باکسفلاورباکس سنگی

انجام موارد فوق که شامل تعهد به پایداری، رسیدگی دقیق به منابع، حفاظت از محیط زیست و سطح بالایی از تولید محصولات است که برای ما امری ضروریست.

دیوار تور سنگی

مبلمان گابیون با طراحی خیره کننده ای برای فضای باز

در موارد گسترده ای می توان به مبلمان های تورسنگی اشاره کرد که شامل میز و صندلی هایی برای فضای باز می باشد. اگر به دنبال مبلمانی برای فضای باغ هستید که محکم و در عین حال زیبا باشد، ما مبلمان های گابیون را به شما پیشنهاد می کنیم.

مزایای ساختاری قابل توجه اجرای گابیون یا تورسنگ ها در مقایسه با سایر مبلمان باغ کاملا آشکار است. آن ها سازگار با محیط، انعطاف پذیر و همچنین در مقابل آب باران مقاوم هستند.

 

باربیکیو گابیون

چوب پلاستیک در این نوع مبلمان، آن را از سایر محصولات مصنوعی جدا می سازد. همچنین نیمکت ها با یا بدون پشتی، برای استفاده لذت بخش است.اجرای مبلمان گابیون بسیار متفاوت است و در عین حال به لطف استفاده از مواد طبیعی، این مبلمان قابلیت ترکیب با فضای اطراف خود را دارا می باشد و یک تزیین واقعی برای محیط به شمار می آید.

شما می توانید این مبلمان را در هر جایی از فضای باز خود، نظیر باغ یا تراس گاردن خود قرار دهید. عرض این مبلمان ها به طوری طراحی می شود که می توانید در فضا نیز صرفه جویی کنید. این محصول نه تنها یک فضای جذاب برای نشستن، بلکه ساختارهایی طبیعی و مطابق با محیط ایجاد می کند.

محوطه سازی با سنگ

گابیون برای طراحی بی نظیر باغ، انعطاف پذیر و دوستدار محیط زیست

گزینه های استفاده از گابیون یا تورسنگی ها که همچنین به سبد گابیون معروف است، تقریبا نامحدود می باشد. برای حفظ حریم خصوصی، تقسیم قطعه ها یا به عنوان یک عنصر طراحی، گابیون ها می توانند به صورت خطوط مستقیم، زاویه ای یا لایه بندی استفاده گردند و فضایی دلنشین را ایجاد کنند. ترکیب ستون های با ساختار استوانه ای یا مکعبی به شما این امکان را می دهد تا جذابیت گابیون را افزایش دهید، به خصوص اگر موارد پرکننده ی ستون ها با بقیه ی قسمت ها در تضاد باشد. به علاوه مزایای ساختاری گابیون در مقایسه با بقیه ی مصالح ساختمانی کاملا مناسب هستند و در تنوع نیز بسیار شگفت انگیز می باشند.

محوطه سازی با گابیون

اجرای دیوار گابیونی

گابیون ها می توانند برای پوشش طولانی مدت ظروف زباله استفاده گردند. این پوشش زیبا باعث می شود تا سطح غیرجذاب شما پوشیده شود.

 

گابیون بندیطراحی متنوع، شکل دهی آزادانه ی بسترها، محوطه ی پاسیو، دیوارهای کوتاه باغ و بسیاری از موارد دیگر،تنها با ساخت و ساز گابیون قابل اجرا می باشد. اتصال چندین گابیون در هر زاویه ی دلخواه، پنهان کردن دیوارهای بتنی و موارد دیگر امری میسر است.

تور حصاری گابیوناجرا با سنگ سفیدقلوه سنگ در طراحی

یکی از اصلی ترین کاربردهای گابیون، استفاده ی آن به عنوان دیوارهاست. با فن آوری اتصال ثبت شده، طول دیوارها قابل تنظیم است. بدون نیاز به اره یا پیچ، این دیوارها به صورت سازه هایی صاف، خمیده یا گرد بکار گرفته می شوند. این دیوارها به شکل دلخواه شما، برای مصارفی مانند پوشش حریم خصوصی، حوضچه های بزرگ آب، پنهان کردن استخر شنا و جایگزین بتن برای نصب سیستم فلزی استخر، استفاده می گردند.

تور حصاری

فلاورباکس تورسنگ

طراحی با سنگستون های گابیونی بسته به استفاده هایشان می توانند به صورت تک یا در کنار دیوارها بکار گرفته شوند.

دیوار تورسنگی

سبد گابیونی

دکور تورسنگهمچنین گابیون ها می توانند به عنوان فضاهایی برای کاشت گیاهان و گل ها استفاده شوند و نمایی زیبا به حیاط یا ورودی خانه بدهند. آن ها در عین جذابیت می توانند به عنوان مرز یا حفظ حریم خصوصی کاربرد داشته باشند.

المان گابیونیطراحی المان تورسنگیطراحی المان گابیونی

شما می توانید حوضچه هایی زیبا با گابیون های سنگتوری داشته باشید.

حوضچه سنگیحوضچه گابیونیحوض با طراحی سنگیکی دیگر از یکی دیگر از موارد کاربردی گابیون ها، استفاده ی آن ها به عنوان باربکیو می باشد.

باربیکیو گابیونیباربیکیو تورسنگی

اگر می خواهید حمام های سر باز در حیاط خود داشته باشید، تورسنگ ها می توانند یکی از بهترین و زیباترین گزینه ها برای شما باشند.

طراحی سرویس بهداشتیطراحی سرویس بهداشتیطراحی سرویس بهداشتی

نظر شما چیه؟ نظر خودتون را با ما در دیدگاه به اشتراک بگذارید؟
هم اینکه میتونید با مشاوران شرکت سنگتوری (۸۸۷۹۳۳۸۹-۰۲۱ یا ۸۸۷۹۳۶۲۸-۰۲۱) درمورد خرید انواع سنگ و قفس گابیونی و.. تماس بگیرید تا اصولی و حرفه ای راهنماییتون کنن.

مطالب مرتبط

گذاشتن یک دیدگاه